Další výhra s Moravským Krumlovem

28.10.2017 00:57

V dalším domácím utkáni jsme přivítali celek Moravského Krumlova "B". U béčkových mužstev nikdy nevíte, kdo dojede z áčka, tak jsem byl v očekávání, s čím na nás soupeř vyrukuje. Do utkání jsme vstoupili aktivně a ve 3.minutě jsme byli odměněni první brankou v soupeřově sítí, kdy Luďa Koubek poslal centr do vápna na Petra Dvořáka, který hlavou trefuje břevno a odražený balon posílá Prokop Šimeček do branky na 1:0. Po tomto gólu jsme pořád určovali tempo hry my a ve 13.minutě jsme udeřili podruhé, kdy po dalším nákopu do soupeřova vápna jeden soupeřův hráč fauloval Šimečka a rozhodčí písknul penaltu pro nás. K provedení penalty se postavil Honza Dvořák a křižnou střelou nedal gólmanovi šanci. Navýšil naše vedení na 2:0. Na jednu stranu super nástup do utkání, ale na druhou stranu nám brzké vedení trochu ublížilo a do konce poločasu jsme nebyli schopni nic víc už vymyslet. Proto se šlo do kabin za stavu 2:0 pro nás.
Do druhého poločasu jsme si řekli, že vletíme opět na soupeře a budeme hrát naší hru, kterou jsme předváděli prvních 20 minut prvního poločasu. To se nám ze začátku dařilo a v 52.minutě navýšil naše vedení na 3:0 krásnou střelou Petr Antl, kdy z velkého vápna zatočil svoji střelu na zadní tyč. V tento moment jsme měli utkání pod kontrolou a byla otázka času, jestli přidáme další branky. Jenže se to bohužel už nepodařilo. Místo toho, abychom si zbytek utkání užili, vyzkoušeli něco nového a přidali další góly, tak jsme si to zbytečně zkomplikovali a řešili jsme situace složitě. Po zbytek utkání se stav už nezměnil. Soupeř za celé utkání ani jednou nevystřelil na naši branku, tak bereme 3body za výhru 3:0. Teď je potřeba se dobře připravit na Tuřany a dokázat, že jsme právem na prvním místě tabulky. Myslím si, že je to dobrá pozvánka pro naše fanoušky, přijet kluky povzbudit do Tuřan.