Hodnocení po prvním domácím zápase

24.09.2017 12:05

V sobotu jsme odehráli další mistrovské utkání na domácí půdě proti Jevišovicím. Chtěli jsme doma potvrdit tři body dovezené z Hevlína, ale ve třicáté sekundě dostala naše hra první trhlinu v podobě gólu v naší síti. Potom se hra vyrovnala, ale přišla 29.minuta a soupeř nám odskakuje na rozdíl dvou gólů. V tu chvíli to s námi nevypadalo dobře, ale kluky to nepoložilo a odměnou nám byl v 40.minutě kontaktní gól na 1:2. S tímto výsledkem se šlo do kabin.
Na začátku druhého poločasu jsme na soupeře vlítli a ve 47.minutě se nám podařilo vyrovnat na 2:2. V tento moment jsme měli jasnou převahu, kdy jsme během deseti minut mohli přidat další góly. Ale jak to už u nás bývá zvykem, nedaří se nám šance proměňovat. Od 60.minuty hrál soupeř v deseti lidech (ne, vždy je to výhoda) a místo toho, abychom přidali další gól, tak jsme ho sami v 70.minutě inkasovali. Potom jsme vše vrhli do útoku za vyrovnáním, ale to se nám už bohužel nepodařilo. I přes prohru nemůžu upřít klukům snahu i touhu po vyrovnání, ale musíme začít lépe nakládat s gólovými šancemi. Teď nám nezbývá nic jiného, než naplno bodovat a přivézt 3 body z Újezdu.