Mladší žáci vyhráli ZHL v Ivančicích

11.03.2012 17:57

 

V neděli dne 4.3. vybojovali naši mladší žáci první místo ve finálovém hracím dnu zimní halové ligy v Ivančicích.

Hned v prvním vystoupení porazili vysoko brněnskou Dostu Bystrc 5:2, dále Velké Meziříčí 2:1 a na závěr 

Baník Zbýšov 3:2 a tím si zajistili první příčku ve finálové skupině bez ztráty bodu.

Všem hráčům spolu s realizačním týmem GRATULUJEME!

 

Mužstvo reprezentovali:

Patrik Hlavai, Václav Šindelář st. - trenér, Dan Uradnik, Martin Kropáček, Patrik Farmačka, Ondřej Coufal, Mojmír Hradil - trenér, Radim Pěgřím,

Spodní řada - Štěpán Maša, Filip Hoffmann, Filip Kříž, Vojtěch Žáček, David Skřička

 

 

Výsledky turnaje:

 

Skupina o 13.-16. místo V R P Skóre Body Konečné pořadí
Zbrojovka-dívky 3 0 0 9:4 9 13.
Slovan Rosice  2 0 1 8:3 6 14.
FC Medlánky B 0 1 2 5:9 1 15.
I.E. Znojmo 0 1 2 5:11 1 16.

 

Skupina o 9.-12. místo R P Skóre Body Konečné pořadí
ČAFC Židenice 3 0 0 13:3 9 9.
FC Medlánky A 2 0 1 7:5 6 10.
SK Slatina 1 0 2 7:9 3 11.
SK Mor. Slávia 0 0 3 4:14 0 12.

 

Skupina o 5.-8. místo V R P Skóre Body Konečné pořadí
FC Ivančice 3 0 0 13:3 9 5.
T. St. Lískovec 2 0 1 8:5 6 6.
FC Mor. Krumlov 1 0 2 4:10 3 7.
SK Tuřany 0 0 3 5:12 0 8.

 

Skupina o 1.-4. místo V R P Skóre Body Konečně pořadí
Slovan Brno 3 0 0 10:5 9 1.
Dosta Bystrc 2 0 1 10:9 6 2.
Baník Zbýšov 1 0 2 4.6 3 3.
Velké Meziříčí 0 0 3 4:8 0 4.

 

 

 

           Rozlosování

Finálové zápasy

8:00

I.E. Znojmo

1:5

Slovan Rosice

8:21

Zbrojovka-dívky

4:2

FC Medlánky B

8:42

SK Mor. Slávia

1:4

FC Medlánky A

9:03

ČAFC Židenice

5:1

SK Slatina

9:24

I.E. Znojmo

2:4

Zbrojovka-dívky

9:45

Slovan Rosice

3:1

FC Medlánky B

10:06

SK Mor. Slávia

1:5

ČAFC Židenice

10:27

FC Medlánky A

2:1

SK Slatina

10:48

I.E. Znojmo

2:2

FC Medlánky B

11:09

Slovan Rosice

0:1

Zbrojovka-dívky

11:30

SK Mor. Slávia

2:5

SK Slatina

11:51

FC Medlánky A

1:3

ČAFC Židenice

12:30

FC Ivančice

3:1

Tatran St. Lískovec

12:51

FC Mor. Krumlov

3:2

SK Tuřany

13:12

Baník Zbýšov

1:0

Velké Meziříčí

13:33

Dosta Bystrc

2:5

Slovan Brno

13:54

FC Ivančice

4:0

FC Mor. Krumlov

14:15

Tatran St. Lískovec

3:1

SK Tuřany

14:36

Baník Zbýšov

1:3

Dosta Bystrc

14:57

Velké Meziříčí

1:2

Slovan Brno

15:18

FC Ivančice

6:2

SK Tuřany

15:39

Tatran St. Lískovec

4:1

FC Mor. Krumlov

16:00

Baník Zbýšov

2:3

Slovan Brno

16:21

Velké Meziříčí

3:5

Dosta Bystrc