Pohled trenéra na zápas v Újezdu u Brna

03.09.2017 18:15

K dalšímu mistrovskému utkání jsme jeli do Újezdu u Brna s cílem bodovat. Nastoupili jsme se třemi změnami v sestavě a to se později ukázalo jako dobrý tah. Od první minuty jsme udávali tempo hry a byli po zásluze odměněni rychlými dvěma góly, které vstřelil v rozmezí 8. a 9.minuty Petr Dvořák. Po dlouhé době jsme chytili začátek a šlo na klucích vidět, že si věří a hru užívají. Po dvaceti minutách zápasu jsme trošku polevili, což soupeř začal využívat a vytvořil si celkem dost standardních situací, které jsme zvládli ubránit. Za stavu 2:0 pro nás se šlo do kabin. Začátek druhého poločasu nám opět nevyšel podle našich představ, kdy měl soupeř jednu gólovou šanci, kterou náš gólman vychytal. Od té chvíle jsme už soupeře k ničemu nepustili a byli jsme to my, kdo měl další gólové šance. V 3.minutě vstřelil Pepa Březovský gól na 3:0 a tím pádem už jsme nepochybovali, že z Újezdu odjedeme s prázdnou. Chtěl bych tímto poděkovat klukům za odbojovaný zápas a naši m fanouškům za podporu.