Ukončení neporazitelnosti Kohoutovic

19.10.2017 21:33

V dalším kole jsme doma přivítali družstvo Kohoutovic. Šlo o soupeře který ještě v soutěži neprohrál. Kohoutovice jsou velice mladé a běhavé družstvo. Od první minuty se hrálo tvrdě, souboje bolely a musím říct, že tentokrát to rozhodčí nezvládl na obě strany. Po začátečním oťukávání jsme to byli my, kdo první udeřil a to ve 12.minutě se prosadil Petr Antl a to střelou z hranice velkého vápna kdy zatočil balon na zadní tyč a šli jsme do vedeni 1:0. Po tomto gólu se hra vyrovnala a i soupeř si vytvořil par šancí. Po sérii nákopů a rohů do našeho vápna si soupeř vytvořil gólovou šanci, kterou naštěstí náš brankař bravurně vyrazil na roh. Do poločasu jsme měli ještě jednu šanci, kterou soupeřův brankář taky dobře vyrazil. Do šaten se šlo za stavu 1:0 pro nás. Do druhé půlky jsme vstoupili aktivně a za to jsme byli odměněni v 59.minutě druhou brankou po centru na zadní tyč, kdy se prosadil hlavou Petr Dvořák a navýšil naše vedeni na 2:0. Poté jsme se až moc uklidnili a soupeř toho málem využil. Naštěstí nás opět podržel náš brankář, kdy vytáhnul střelu nad břevno naši branky. Soupeř se nevzdával a byl v 90.minutě odměněn brankou z penalty když náš hráč nesmyslně fauloval ve vápně. Tento gól byl jedinou kaňkou v utkáni, ale naštěstí body zůstaly doma a Kohoutovicím jsme tak připravili první porážku. Ještě bych chtěl poděkovat našim věrným fanouškům za fandění a doufám, že v tak hojném počtu nebo ještě větším přijdou na další domácí utkání podpořit naše kluky.