Zbytečná ztráta všech bodů v Jundrově

24.09.2017 12:07

V sobotu jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání k nováčkovi soutěže do Jundrova. Do zápasu jsme šli s cílem navázat na úspěšné utkání se Šatovem. Od první minuty zápasu bylo vše úplně jinak, hráče jsem vůbec nepoznával, nedrželi se taktických pokynů a soupeř nás v první půlce přehrával ve všem. Jundrov nás od prvních minut dobře napadal a my jsme se uchýlili jen k nakopávání míčů, které končily u hráčů soupeře. První trest přišel ve 13.minutě, kdy soupeř zahrával od autové lajny přímý kop, který proletěl až na zadní tyč, kde nikým neatakován domácí hráč v klidu zakončil hlavou do naší sítě. Tento moment nás srazil ještě víc do kolen, kazili jsme jednoduché přihrávky a nehráli týmově. V 19.minutě přišel druhý trest po rohovém kopu, kdy se míč odrazil od břevna, kde opět stál sám domácí hráč, pro kterého nebyl problém dopravit balón do naší sítě podruhé.

Po tomto gólu se náš výkon malinko zlepšil, vytvořili jsme si i brankové šance, ale když neproměníme vyložené tutovky, tak nemůžeme uspět. Byl to asi náš nejhorší poločas. O přestávce jsme si pár věcí vyříkali a šli jsme na hřiště pokusit se otočit zápas v náš prospěch. Od začátku udáváme tempo hry, ale pořád se nám nedaří vstřelit kontaktní branku. V 58.minutě, po individuální akci Newyka, se nám podařilo snížit na 2:1. Po zbytek utkání se snažíme vyrovnat, ale opět se nám nedaří skórovat i ve vyložených šancích, tak proto odjíždíme z Jundrova s 0 body. Nejhorší je, že soupeř nevystřelil ani jednou na naši branku a přesto vyhrál 2:1, po našich individuálních chybách, v našem vápně a my opět zklamali v zakončení, kdy z pěti šancí dáme jen jeden gól. Tohle musíme do dalších zápasů zlepšit. Ponaučení pro nás je, že zápasy se hrají od první minuty a ne až od 20. a bez týmové  spolupráce to taky nepůjde. V dalším zápase musíme navázat na kolektivní výkon a věřím, že body zůstanou doma.