Kohoutky padly až v desátém kole se Slovanem

20.10.2017 12:09

Bylo to docela pěkné a vyrovnané utkání, které jsme vyhráli. A řekl bych, že zaslouženě. Dali jsme dvě pěkné branky, které se mi se štěstím podařilo zachytit a důležité bylo, že jsme se dostali poměrně brzo do vedení. Velkou zásluhu na výhře má také náš gólman, věkem ještě dorostenec,  který nejméně dvě tutovky soupeře vychytal. Jinak a jak jsem viděl na soupise hráčů, tak obě mužstva mají v sestavě hodně mladých hráčů, kteří jsou docela rychlí a také na míči dobří. A my tam máme navíc Luďka, který naše kluky uklidňuje a dává jim sebedůvěru. A to jsme ho získali právě z Kohoutovic. Myslím, že divákům se muselo utkání líbit, i když výsledek jen těm našim. Ještě bych se chtěl zmínit o penaltě v devadesáté minutě. Možná se pletu, ale fotka z utkání č. 69, kdy zelený padá na kraji vápna a kolem něho v jeho blízkosti nikoho v modrém nevidím, mne vede k tomu, že byl asi faulován ještě před vápnem a po pár krocích padá ve vápně. Prostě nedovedu si to vysvětlit, ale můžu se nějak plést (nebo si špatně fotku vysvětluji). Ale penalta, nijak neovlivnila výsledek utkání.
Mne trochu mrzí, že pro rodinnou akci neuvidím příští naše utkání a věřím, že hodně našich příznivců na zápas přijde a kluky budou povzbuzovat.
Naše béčko uhrálo docela cennou remízu 1-1 s ČAFKOU, což bylo vlastně židenické derby. Tak kluci ať vám to jde i dál!
Ještě bych rád pochválil naše starší dorostence, kteří vyhráli nad béčkem Hodonína 3-1, když všechny naše branky dával kapitán Filip Hoffmann.  Škoda, že to samé se nepovedlo mladším dorostencům, kteří s Hodonínem prohráli 0-4, a to před utkáním vedli tabulku. Kdo budete mít čas, přijďte se podívat v neděli v 10 hodin na zápas našich kluků, jsou druzí, s vedoucími Boskovicemi. A mladší by snad měli napravit minulou prohru.

Pavel Liška