Kuriózní gól dorostence Filipa Hoffmanna nás posunul do čela

14.10.2017 09:44

Stalo se nečekané a Slovan Brno je po devátém kole v čele třídy I. B, skupiny B. Moc bychom si přáli,
aby tam ještě nějakou dobu vydržel. Nejlépe až do konce soutěže a kluci se tak mohli vrátit tam, 
kam podle mne patří. Ale vraťme se k Filipově brance. Filip dobře a razantně, asi pět minut před koncem, vystřelil, míč částečně tečoval domácí hráč, možná se ho dotknul i výborný domácí brankař Karel Eliáš, míč po těch kontaktech míří do tyče, od ní se odráží a naráží na záda gólmana Eliáše, a od nich pak míří do sítě domácích. A jak se ukázalo, byla to vítězná branka. Rozhodčí pak jako autora této branky napsali brankaře Eliáše, s tím, že to byl vlastní gól. Pro nás ze Slovanu, je však autorem šikovný dorostenec Filip Hoffmann. Druhou skutečností proč jsme v čele, byla nedělní domácí remíza Blížkovic se Zbraslaví 1-1. Takže pozor na Zbraslav. A kluci a trenéři v sobotu s Kohoutkama hodně mákněte, ať hned z prvního místa nespadneme, což by byla přece škoda. Myslím si, že 
výkon z Kounic by na dobré Kohoutky nestačil. O tom asi víc a odborně napíše trenér Radim Pěgřím. Takže kluci všichni vám budeme držet palce a pěsti pro štěstí, tak v sobotu makejte, a my vás přijdeme povzbudit!!! 


Další radost máme z výrazného vítězství staršího dorostu v židenickém derby s ČAFKOU 7-1 na jejich hřišti. Tady se také prosadili dorostenci Ondra Coufal, který dal čtyři po sobě jdoucí branky a také se jednou trefil Filip Hoffmann. Kluci jsou druzí o dva body za Boskovicemi. Mladší dorost také porazil ČAFKU a to 2-1, a vede tabulku o 3 body před Boskovicemi.

Radost nám tak neudělalo jedině béčko mužů, které prohrálo s Řečkovicemi 2-1 v Řečkovicích.


Závěrem bych ještě rád pozval naše fanoušky, a to v sobotu v 15 hodin, na zápas áčka našich mužů proti výborným Kohoutovicím (hraje se na spodním hřišti).

Pavel Liška