Předsezónní rozhovor s trenérem

26.08.2017 22:55

Ahoj, jak by si zhodnotil letní přípravu?

Ahoj, myslím si, že letní příprava splnila svůj účel a to, co bylo naplánováno, se splnilo. Musím hráče pochválit, přistoupili k přípravě zodpovědně.

Co se týče tréninkové morálky, tak si myslím, že se zvedla za poslední roky, co ty na to?

Za sebe můžu říct, že se tréninková morálka vzhledem k předchozím sezonám výrazně zlepšila. Na tréninky chodili kluci ve velkém počtu. Pro mě jako trenéra je to jen dobře, mám větší výběr a mohu naplánovat kvalitnější trénink.

Byla nějaká ambice v krajském poháru postupovat do dalších kol nebo to bylo bráno jako další přátelské utkání s možností narazit na kvalitnějšího soupeře z vyšší soutěže?

Krajský pohár si myslím, že splnil svůj účel. Postoupit jsme chtěli, ale musím uznat kvalitu soupeře ze Svratky, který postoupil zaslouženě.

Jak si spokojený s posílením kádru?

Posílení kádru, dle mého názoru, bylo jedno z nejkvalitnějších za poslední roky. Posílilo se na všech postech, vzrostla konkurence a ještě se pracuje na jednom.

Jaké jsou cíle do nadcházející sezony?

Cílem v nadcházející sezóně je prezentovat se kvalitní hrou, vozit body i z venkovních utkání a hlavně dělat radost divákům, které doufám nalákáme na stadion dobrými výsledky a pohlednou hrou. Určitě se chceme poprat o přední příčky v tabulce a případný postup do I.A třídy.

 

ti