Slovan - Novosedly 4:0

17.10.2019 15:03

Domácí utkání proti Novosedlům se nám vydařilo herně i výsledkově. Do základní sestavy se po dlouhém výpadku zaviněném zraněním vrátil Vláša, který se postavil na levého beka.
A na lavičku náhradníků poprvé usedl navrátilec z Ameriky Likec. Do utkání jsme vstoupili aktivně, dařily se nám kombinace, jenom ta střelba, kdyby byla lepší a efektivnější...
Po několika trestuhodně zahozených šancích jsme se po půlhodině hry konečně dočkali. Po kombinaci na pravém křídle Karlos zabojoval a svým důrazem téměř prostřelil gólmana hostí, jeho střelu doklepl Vláša s pomocí obránce do sítě-1:0. Bohužel poločas byl "pouze" 1:0 a měli jsme obavy, aby nás soupeř nepotrestal, což se mohlo stát při jednom z brejků hostí, který však jejich útočník zakončil střelou mimo branku a svou šanci tak lehkomyslně zahodil.
Ve druhém poločase jsme pokračovali ve velmi dobrém výkonu a přišly i branky. V 57. minutě se po velmi dobré přihrávce Vláši prosadil Šimi-2:0 a pak skórovali i oba naši stopeři-4:0! Mates i Nešpec své šance s přehledem zkušených hráčů proměnili a my se mohli radovat z vysokého, ale zaslouženého vítězství, které bylo dílem dobrého výkonu celého mužstva.
Doufám, že v tomto výkonu budeme pokračovat i v dalším zápase, kterým bude v sobotu dopoledne v 10.15! derby na hřišti tradičního soupeře ve Slatině-fanoušci, přijďte nás povzbudit!