Slovan - Start 11:4

01.10.2019 20:01

I když to tak podle výsledku nevypadá, největší hvězdou první poločasu byl náš gólman. Kemik nás podržel několika fantastickýma zákrokama, když napravoval, to co pokazila naše ledabylá obrana. Vrcholem jeho představení byla chytnutá penalta. Takže, kdyby byl Kemik, tak propustnej, jak obrana před ním, tak to bylo po poločase 4:4. Jenže to bylo 4:1 pro nás, když naopak naši střelci se trefovavali s neomylnou přesností. V druhém poločase starťáci odpadli a začal se prosazovat béčkovej triumvirát Nevolka (4) Žanek (3) a Karlos (2), k nimž už se přidal jenom Tůmič (2). Po nádherných akcích dávali jeden gól za druhým, až se to zastavilo na těch 11 a starťáckej gólman radši předčasně utekl do sprch. Takže jsme si připsali další výrazné vítězství.

Výsledky: Tuřany - Slovan 3:0 kontumačně, Obřany - ČAFC 3:4, Svratka - Morenda 4:2, Líšeň - Slatina 8:4, Tuřany - Lískovec 6:0, Obřany - Sparta 2:6, ČAFC - UOMP 13:2.

1.Slovan 8 7 0 1 54:10 21
2.Tuřany 7 6 1 0 41:10 19
3.Sparta 8 5 2 1 29:24 17
4.M.Slavia 7 4 0 3 29:25 12
5.Líšeň 7 3 1 3 25:31 10
6.Svratka 6 3 0 3 20:19 9
7.ČAFC 7 2 1 4 27:24 7
8.Lískovec 6 2 1 3 14:14 7