SLOVAN - UOMP 9:1

21.08.2018 08:16

Sestava se skládala hodně těžce, ale nakonec se nás slezlo i pár na střídání, což přišlo v tom pařáku vhod. Utkání probíhalo hladce a v poklidném tempu jsme zaslouženě vysoko vyhráli.

Plusy zápasu: Kemik se vlezl do nového brankářského dresu (a byla tam i malá rezerva), po dlouhé době přišel Dan a hned se zapsal mezi střelce (půlčáček za první gól ve starých pánech), náš spalovač Mara (asi se mu budu muset začít omlouvat) dal góly dva, Tůmič nádherně přehodil hostujícího gólmana, Jirka se naučil přihrávat uchem (poněvadž nohou mu to nejde), opomíjený útočník hned svůj první dotek s míčem proměnil v asistenci Polovi na gól (ta souhra se nezapomíná) a po zápase jsme se opět mohli napít zelené z poháru mistrů. 

Minusy zápasu: Sere mě s prominutím Polo, kterej si přijde jednou za čas, dá 5 gólů a zase ho rok neuvidíme. Jak pak my další výborní útočníci potom vypadáme, když se k těm pěti gólům musíme propracovat pomalu a polehoučku za delší čas? Nejhorší na tom je, že jich klidně mohl dát deset, ale naštěstí je i on kopyto a nedá všechno. 


Sestava: Kemik - Zdenál, Mašik, Martin, Lojza - Dan, Tůmič, Jura, Tomáš - Polo, Mara

Střídačka: Jara, Pepa, strejda Karel, opomíjený útočník


Góly: Polo 5x, Mara 2x, Dan, Tůmič


Další utkání hrajeme venku na Startu v pondělí 27.8. v 18:00 hod.