Sparta - Slovan 1:3

10.06.2019 22:28

Dycky Slovan, dycky vítězství, dycky titul !!!! V souboji o první příčku v náročné lize starých pánů jsme zvítězili na Spartě 3:1 a obhájili jsme titul. Vítězství proti tradičnímu a silnému soupeři se nerodilo lehce a mělo vlastně dva muže zápasu. V první půlce nás zachránil od pohromy Kemik, kterej předvedl  asi životní výkon ve starých pánech a kluky sparťanský vyloženě vychytal a druhou půlku si vzal zase pro změnu pod křídla Tůmič, kterej se dlouho zahříval (i když v tom vedru je divný, že mu to trvalo, tak dlouho), ale pak to stálo za to a hattrickem popravil Spartu a zajistil nám titul. Celou první půlku to nebylo z naší strany vůbec dobrý, vůbec se nám nedařilo a Sparta měla navrch a jen zásluhou Kemika to bylo 0:0 po půlce. Paradoxně nám asi pomohlo, že Sparta dala po standardní situaci první gól a my jsme potom přepli na vyšší level a díky třem krásným gólům Tůmiča jsme Spartu porazili.

Chtěl bych tímto poděkovat všem starým pánům, kteří se na titulu podíleli a doufám, že si ještě nějakou tu sezónu budeme ten slovaňáckej fotbal užívat a bavit se jím, i když to třeba nebude titul.

Nejčastěji jsme během sezóny nastupovali v téhle sestavě: Nechytil - Skopal, Zajel, Odstrčil, Ublížil - Padavka, Rozvážný, Rychlonožka, Neběhal - Netrefil, Překopnul.

Výsledky: Svratka - Líšeň 0:3, Morenda - Tuřany 6:0

Poslední utkání sezóny hrajeme příští pondělí doma proti Morendě od 18:00 a potom následuje zapíjení titulu.