Start Brno

19.10.2017 21:31

START - SLOVAN 2:4

Dohrávané utkání od začátku neprobíhalo vůbec dobře. Od rána se začali kupit omluvenky a tak byla obava, aby nás bylo vůbec  jedenáct. Nakonec to vyšlo přesně, takže musel nastoupit hlavní manager i opomíjený útočník v základu a čekalo se na Juru, jestli stihne aspoň druhou půlku. Ještě v 60 min. byl stav 2:0 pro domácí. Ale pak se začaly dít věci. Mara, kterej do té doby hodně běhal, ale s balónem si moc nepotykal dal gól na 2:1. Pak dorazil Jura a ukázala se velikost opomíjeného útočníka, kdy opět správně odhadl, co mužstvu pomůže a nechal se Jurou vystřídat. Tento geniální taktický tah opomíjeného útočníka měl za následek, že se rozjela slovaňácká gólová mašina na plný obrátky a během deseti minut bylo skóre otočený v náš prospěch na 4:2. Mara, ač je to trošku k nevíře, dal hattrick (dva góly dal po přesných Tomášových centrech) a jeden gól přidal strejda Karel.

Musím pochválit Popelnicu č. 2 (protože si furt stěžuje, že gólmany dostatečně nechválím) za důležitý zákroky, kterýma domácí vychytal a udržoval, pořád přijatelné skóre, se kterým se dalo pořád něco dělat. Což se také po neskutečné desetiminutovce stalo. 

Poněvadž tabulka je hodně vyrovnaná a nepřehledná (kvůli spoustě dohrávaných zápasů), tak nám snad tyhle body zajistí účast v první šestce. Sezónu zakončíme v pondělí na domácím hřišti zápasem proti Líšni v 16:30 hod. Na tento zápas se nepřijímají žádné omluvenky, protože po zápase musíme v klubovně dohodnout termín závěrečné, kde se bude hodnotit náročná podzimní sezóna.

 

Pavel Dědič