Starý Lískovec - Slovan 1:3 - Vyhráli jsme podzimní část ligy starých pánů

22.10.2019 15:44

Ať hrajeme v jakékoliv sestavě, ať hrajeme proti komukoliv, nic nezabrání tomu, že opět zvítězíme. Ohromný počet omluvenek (zachránil nás Zeťa s Plšem, kteří přijeli rovnou v montérkách na zápas) nedával před tímto zápasem moc velkou šanci na bodový zisk a úvod zápasu tomu nasvědčoval. Druhá minuta a prohráváme 1:0. Ale tímto gólem to naštěstí pro domácí skončilo, Pěgřa to v brance zavřel (a že domácí těch šancí ještě měli), Karlos do poločasu vyrovnal a šlo se do poločasu druhého a začali se dít věci. V poločasové přestávce se šli do kabiny převlíct opomíjený útočník a Kemik. Přepisuji rozhovor v kabině - opomíjený útočník: „Kemiku než se ofašuješ, já vystřídám managera, hraje tam úplný hovno“, Kemik: „Jasně máš pravdu, já než se ofašuju, tak dej gól, já tě potom zase vystřídám, ať můžeš jít na pivko a já potom rozhodnu“, opomíjený útočník: „Pohni si, ať se stihneš ofašovat do konce zápasu“. Opomíjený útočník vystřídal managera, počkal si na přesnej centr od Tůmiča, sklonil hlavu pomalu až ke kolenům, nepřepadl, trkl hlavou do balonu, balon se sotva od hlavy odrazil, zapadl k tyčce - 2:1, opomíjený útočník jde střídat. Ofašovaný Kemik jde na plac, dostává centr z pravé strany, zpracuje si ho na bůčku, svými kily, svou mrštností a prvním rychlým krokem se dostane před obránce, nese si ho na zádech na malé vápno (jako toho obránce), počká si až mu balón sedne na kopačku a nekompromisně propálí domácího gólmana - 3:1 konec zápasu. Když si slovaňáci něco řeknou v kabině, tak to kurva platí. Při pozápasovým hodnocení u pivka jsme se všichni shodli, že vlastně Kemik promrhal svou třicetiletou kariéru průměrné popelnice postáváním mezi tyčkama, kdy se na prstech jedné ruky dalo spočítat, kolikrát vůbec skončil po balónu, kdy žádnej trenér neodhalil jeho skryté vlohy, kdy kila přibývaly, jak tam furt postával a až ve starých pánech se projevilo, že je vlastně rozenej průbojnej útočník. Díky tomu, že Tuřany prohrály v Líšni jsme se stali vítězi podzimní části ligy starých pánů. Nejlepším střelcem se stal Nevolka, kterej dal gól v každým zápase, co nastoupil, celkem jich bylo 16, následuje Tůmič 8, Karlos 8, Žanek 7 a naše nová vycházející střelecká hvězda Kemik dal neuvěřitelný 3 góly, což je na to, že celej život bral balón jen do ruky skvělá bilance. Nechápu, jak borec, kterej v životě nevykopl přesně balón od branky na svýho útočníka (většinou to skončilo autem pro soupeře) může ve starých pánech 3x zamířit přesně mezi dvě tyče a břevno. Železní muži sezóny jsou Tomáš a opomíjený útočník, kteří byli na každém zápase. Jinak chcu poděkovat všem, kteří chodili na zápasy a uvidíme, jak dopadne jarní nadstavba, kde budeme bojovat o třetí titul v řadě.

Výsledky: UOMP - Svratka 2:5, Sparta - Start 8:0, Slatina - ČAFC 5:7, Morenda - Obřany 3:2, Líšeň - Tuřany 6:3

Neúplná tabulka (má se ještě dohrávat celkem hodně zápasů): 1. Slovan 28, 2. Sparta 24, 3. Tuřany 22, 4. Morenda 21, 5. Svratka 18, 6. Líšeň 13, 7. ČAFC 13, 8. Start 10, 9. Obřany 9, 10. Lískovec 7, 11. Slatina 4, 12. UOMP 3